Vaše problémy môže vyriešiť jednoduchá zmena správcu

Ak ste sa rozhodli podnikať, určite budete pre svoje služby potrebovať aj dobrú kanceláriu. Kanceláriu na mieste, ktoré môžete mať v prenájme alebo osobnom vlastníctve. Komplikácie a vrásky na čele vám bude spôsobovať prevádzka a riadenie tejto nehnuteľnosti.

Vaše problémy môže vyriešiť jednoduchá zmena správcu
Vaše problémy môže vyriešiť jednoduchá zmena správcu (Foto: homepro-sprava.sk)

Ako vyriešiť prípadné problémy a mať viac času na skutočné riadenie podniku, vám prezradíme my a nová komplexná správa budov.

Vyriešte vaše problémy a zmeňte správcu

Bývanie je o komforte. O službách, ktoré dokážu každý jeden deň v našom dome naplno pokryť potrebnými prvkami. Ak sa niečo z toho pokazí, nefunguje podľa plánu a dohodnutej zmluvy, je čas na zmenu. Čas na zmenu správcu.

Ak ste nedostali včas ročné vyúčtovanie, nesedia vám skutočné čísla a spotreba s tými na papieri. Nedokáže správca zaistiť včas nápravu, alebo viesť účtovníctvo a starať sa o zverené finančné prostriedky, potom sa môže tento problém premeniť na obrovskú komplikáciu, ktorá zbytočne zasiahne aj do vášho podnikania.

Zbavte sa pochybení

Ak máte akékoľvek pochybenie, ideálne je vás viac, zvolajte schôdzu, na ktorej by sa mala (pre lepšiu uznášaniaschopnosť) zhromaždiť nadpolovičná väčšina majiteľov nehnuteľnosti a vyriešiť problém so správcom. Správcom, ktorí si podľa vás neplní svoje povinnosti podľa dohody.

Zvoľte si niekoho nového, zodpovedného a ochotného sa starať o všetky dôležité veci. Ak na to nemáte ľudí, vyberte si správcovskú spoločnosť HomePro a nechajte ich v celom systéme konečne nastoliť poriadok.

Je to jednoduché riešenie pre všetkých zaneprázdnených podnikateľov a ľudí, ktorí potrebujú svoj čas venovať iným a pre nich dôležitejším veciam.

Text:PR