Lepiace pásky: Spoľahlivý pomocník na každý deň

V práci, doma, v škole alebo na ulici. Bezpečnosť je dôležitá všade. Je to jedna zo základných potrieb človeka, ktorá ak nie je uspokojená, necítime sa dobre, čo sa prejavuje na našom výkone, práci a fungovaní. Našťastie sú tu špeciálne lepiace pásky.

Lepiace pásky: Spoľahlivý pomocník na každý deň
Lepiace pásky: Spoľahlivý pomocník na každý deň (Foto: tese.sk)

Kvalitné, jednoduché, a pritom tak dôležité lepiace pásky, vďaka ktorým bude váš život v práci, doma alebo na ktoromkoľvek inom mieste jednoduchší a bezpečnejší.

Zjednodušia podlahové značenie a zvýšia bezpečnosť

Vysoko kvalitná lepiaca farebná páska označujúca podlahu sa o bezpečnosť postará. Pre signálne značenie skladu a výroby je ako stvorená. Hlavnou výhodou je vysoká chemická odolnosť a oteruvzdornosť.

Špeciálne podlahové značenie sa široko používa na označovanie jazdných pruhov, na označovanie skladovacích miest, na označovanie nebezpečných výrobných zón, na územné plánovanie, na označovanie stĺpov, bariér, označovanie športovísk atď.

Pásky sa môžu považovať za alternatívu k existujúcim metódam značenia nanášaním farieb. Bezpečnostné lepiace pásky nie sú ale toxické, spĺňajú medzinárodné podmienky prostredia, nepodporujú horenie, sú odolné proti chemikáliám a oderu.

Ideálne riešenie do skladu

Signálne a lepiace pásky sú dodávané v rôznych žiarivých farbách, ktoré sú pripevnené k vinylu alebo inému povrchu pre dlhodobú vysokú viditeľnosť. Sú ideálne na označovanie koľají, prípadného nebezpečenstva a bezpečnostné označovanie podláh, nakladacích dokov, prepravných priestorov a skladov.

Špeciálne pásky sú navrhnuté tak, aby riešili veľké množstvo problémov: od vykonávania rôznych opravárenských prác a inštalácie rôznych prvkov, ktoré vyžadujú špeciálne podmienky pripevnenia alebo ochrany, až po označenie podlahy v sklade a zvýraznenie nebezpečných vyčnievajúcich častí v oblasti prechodu.

Takéto pásky sa používajú na označovanie, izoláciu, počas elektrickej inštalácie, tesnenie škár, ako aj na balenie a ochranu tovaru pred vlhkosťou, svetlom a chemikáliami.
Kvalitné materiály zaisťujú odolnosť a dobré označenie

Špeciálne lepiace pásky sú z materiálov, ktoré sú nevyhnutné v rôznych oblastiach modernej výroby, napríklad: v stavebníctve, skladovaní, automobilovom a leteckom priemysle a dokonca aj v každodenných podmienkach sa občas bez nich nemôžete jednoducho zaobísť.

Originálne podlahové značenie lepiacimi páskami tak môže byť spoľahlivým pomocníkom do vašej domácnosti alebo výroby.

Text:PR