Online trvalý pobyt vyrieši vaše problémy

Problémy s bývaním sa týkajú veľkého percenta populácie. Vyriešiť ich, ale nie je vždy jednoduché. Vám sa to môže podariť s online registráciou na konkrétnej adrese, ktorá vám poskytne všetko potrebné na to, aby bol váš život jednoduchší. Ako na to?

Online trvalý pobyt vyrieši vaše problémy
Online trvalý pobyt vyrieši vaše problémy (Foto: mojpobox.sk)

Vyberte si váš pobox

Ide o službu jednoduchého trvalého pobytu evidenčného charakteru, ktorú nájdete na internete. Využívajú ju ľudia, ktorí majú problémy s udelením pobytu z dôvodu vlastníckeho práva k danej nehnuteľnosti, v ktorej bývajú.

Ak je osoba v podnájme a majiteľ nehnuteľnosti odmieta udeliť súhlas na udelenie prechodného pobytu, môžete využiť túto službu. Pýtate sa prečo? Ak bývate v konkrétnom meste, určite budete potrebovať verejné služby, ktoré svojim obyvateľom poskytuje.

Jednoduchší život s vašou novou adresou

Vám ale bez potvrdeného pobytu v danej lokalite nič z toho k spokojnému životu nepomôže. Prístup do škôlky, zdravotná starostlivosť u konkrétneho lekára, lacnejšie parkovanie a doprava. To všetko je možné, musíte mať ale ten správny prechodný pobyt. K nemu, okrem iného získate:

  • označenú poštovú schránku
  • e-mailovú a SMS notifikáciu o doručení pošty
  • skenovanie obsahu pošty
  • jej online evidenciu
  • a výhodnú adresu

Samozrejme, že adresa sa dá zapísať aj do vášho občianskeho preukazu, to si už ale musíte vybaviť sami, hneď po tom, ako dostanete potvrdenie o vašom novom trvalom alebo prechodnom pobyte.

Zapíšte sa medzi občanov mesta, v ktorom sa chcete uplatniť
Vyriešte vaše problémy s adresou a začnite žiť plnohodnotne, ako právoplatný občan mesta, v ktorom je najviac pracovných príležitostí. S evidenčným charakterom trvalého pobytu je to naozaj ľahké, rýchle a pohodlné, tak to vyskúšajte. Funguje to!

Text: PR